פודקאסטים

הפודקאסטים האחרונים

תקופה לא קלה עברה עלינו ועל מנת איכשהו לעבור את התקופה רדיו 'קול גת' יצא במסע אל עבר בידוד הקורונה של השדרנים שלו עם כל התוכניות 🎧🎶 #CoronaTime נוצרו להן שלל תוכניות להן דרך עמוד הMixCloud של הרדיו, אז שתהיה לכם האזנה נעימה! 💻 הנה לכם למטה תוכנית אחת לדוגמא:

Read More

נזכור ולא נשכח ! 🌹

השנה התחנה זכתה לקח חלק בשיתו"פ עם פרויקט 'ילדי המלחמה' של עמותת עתיד במידבר ויחדיו נוצרה התוכנית המיוחדת - 'המלחמה האחרונה' ששודרה ביום השואה. 'תודה' - מילה אחת, אלף רגשות! תודה רבה לכל מי שלקח חלק! אנא זכרו את העיקר כאן, מדובר באזרחים ותיקים שיש להוקיר להם תודה לא רק פעם בשנה אלא לכל אורכה.

Read More

חגיגות שנה ל'בארץ אהבתי'

מזל טוב וברכות לתוכנית! במלאת שנה לעלייתה לאוויר. כמאמר השיר: "הימים חולפים שנה עוברת, אבל המנגינה לעולם נשארת"... זו מנגינת החיים, שירי ארץ ישראל היפים והאהובים, הנטועים עמוק עמוק בלבותינו ובהווית הארץ היפה הזאת, השירים שהם פס הקול של חיינו.

Read More

מה זה 'מיוזיקול גת'?

בואו והכירו את תוכנית המוזיקה של תלמידי תעשיחד מכיתה ח'3 מביה"ס שלאון. שעה של מוזיקה שהם עורכים וכל שבוע יש נושא חדש. הפעם תוכלו להאזין לספיישל החורף שלהם!

Read More

"שלוש פעמים 20 ועוד…."

סדרת תוכניות מיוחדת בתוכנית 'רגע, תקשיבו' בנושא הגיל השלישי. הנה לכם טעימה קטנה והפעם על סטיילינג וגם עם האורחת מלכה דורון הסטייליסטית שתלביש אתכם בהתאם.

Read More

תוכניות מיוחדות

משדר פורים 2020

"חג פורים, חג פורים, חג גדול לילדים...." וגם לרדיו 'קול גת' שחגג במשדר פורים חגיגי מהבוקר עד הצהריים. בו כולם שידרו מחופשים ומאופרים 🎭🎉 האזינו לשידור שחתם את היום המהנה בהגשת ישראל נייאזוב עם אורחים מאוד מיוחדים - חיילי יחידת המשימה החדשים של ק.גת!

Read More

#יוםהאישההבינלאומישמח!❤

ב-8.3.2020 צוין לו יום האישה הבינלאומי ואיתו לוח שידורים מיוחד בתחנה שכולו פלייליסט נשי👩🎤 אחת התוכניות באותו יום הייתה תוכנית מיוחדת בהגשת קרן קפוסטין, במהלכו התקיימו ראיונות עם רונית כהן - מנהלת אזור הדרום של פרויקט "סודקות את תקרת הזכוכית/Cracking the Glass Ceiling" ודפנה אייזנרייך - יוזמת ומנהלת 'דברו אלינו'. Go Girl Power!

Read More

המצעד הלועזי השנתי 2019

Ariana Grande, Shawn Mendes, Lizzo, Marshmello, Twenty one pilots ועוד כל כך הרבה אחרים. אבל(!) מי האומן/הלהקה/שיר שעשו עבורם את השנה במוזיקה הלועזית?!?! האזינו וגלו מי הזוכים הגדולים במצעד הלועזי השנתי לשנת 2019 של רדיו 'קול גת'!

Read More
מייקל ג'קסון - ספיישל ברדיו קול גת // צילום: Zoran Veselinovic ברישיון CC BY-SA 2.0

ספיישל מייקל ג'קסון

בואו להיזכר בכל השירים והסיפורים הגדולים של מלך הפופ מייקל ג'קסון, בשעה מיוחדת לכבוד יום ההולדת ה־60 שלו

Read More
המצעד השנתי - רדיו קול גת

המצעד הישראלי השנתי

המצעד הישראלי השנתי של רדיו קול גת לשנת תשע"ח, בהגשת ים סלע וישראל ניאזוב. שידור מיוחד המסכם את כל האירועים של שנת תשע"ח עם אנשי השנה ושירי השנה במוזיקה הישראלית.

Read More
ספיישל כנפיים של קרמבו - רדיו קול גת

ספיישל שנת שירות כנפיים של קרמבו

שעה עם מתנדבי שנת השירות החדשים מקומונת קריית גת של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו'. בשידור תוכלו להכיר אותם, את פעילותם בתנועה ולשמוע את השירים שהם בחרו.

Read More
פלוגת האלוקים - רדיו קול גת

פלוגת האלוקים

תוכנית מיוחדת על הסרט "פלוגת האלוקים" עם אביטל רייכנר, יוצרת הסרט על חטיבת אלכסנדרוני, הפלוגה הדתית ו־89 הלוחמים שנפלו - ממש בעיר שלנו.

Read More

פרויקטי גמר

הקטל בכבישים - צילום מתוך אולפן רדיו קול גת

הקטל בכבישים

פרויקט הגמר של תלמידי תיכון "מאיר" בנושא - הקטל בכבישים. בהגשת עומר מלול ולידור בסטקר 

Read More