פודקאסטים

הפודקאסטים האחרונים

חגיגות שנה ל'בארץ אהבתי'

מזל טוב וברכות לתוכנית! במלאת שנה לעלייתה לאוויר. כמאמר השיר: "הימים חולפים שנה עוברת, אבל המנגינה לעולם נשארת"... זו מנגינת החיים, שירי ארץ ישראל היפים והאהובים, הנטועים עמוק עמוק בלבותינו ובהווית הארץ היפה הזאת, השירים שהם פס הקול של חיינו.

Read More

מה זה 'מיוזיקול גת'?

בואו והכירו את תוכנית המוזיקה של תלמידי תעשיחד מכיתה ח'3 מביה"ס שלאון. שעה של מוזיקה שהם עורכים וכל שבוע יש נושא חדש. הפעם תוכלו להאזין לספיישל החורף שלהם!

Read More

"שלוש פעמים 20 ועוד…."

סדרת תוכניות מיוחדת בתוכנית 'רגע, תקשיבו' בנושא הגיל השלישי. הנה לכם טעימה קטנה והפעם על סטיילינג וגם עם האורחת מלכה דורון הסטייליסטית שתלביש אתכם בהתאם.

Read More

תוכניות מיוחדות

המצעד הלועזי השנתי 2019

Ariana Grande, Shawn Mendes, Lizzo, Marshmello, Twenty one pilots ועוד כל כך הרבה אחרים. אבל(!) מי האומן/הלהקה/שיר שעשו עבורם את השנה במוזיקה הלועזית?!?! האזינו וגלו מי הזוכים הגדולים במצעד הלועזי השנתי לשנת 2019 של רדיו 'קול גת'!

Read More
מייקל ג'קסון - ספיישל ברדיו קול גת // צילום: Zoran Veselinovic ברישיון CC BY-SA 2.0

ספיישל מייקל ג'קסון

בואו להיזכר בכל השירים והסיפורים הגדולים של מלך הפופ מייקל ג'קסון, בשעה מיוחדת לכבוד יום ההולדת ה־60 שלו

Read More
המצעד השנתי - רדיו קול גת

המצעד הישראלי השנתי

המצעד הישראלי השנתי של רדיו קול גת לשנת תשע"ח, בהגשת ים סלע וישראל ניאזוב. שידור מיוחד המסכם את כל האירועים של שנת תשע"ח עם אנשי השנה ושירי השנה במוזיקה הישראלית.

Read More
ספיישל כנפיים של קרמבו - רדיו קול גת

ספיישל שנת שירות כנפיים של קרמבו

שעה עם מתנדבי שנת השירות החדשים מקומונת קריית גת של תנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו'. בשידור תוכלו להכיר אותם, את פעילותם בתנועה ולשמוע את השירים שהם בחרו.

Read More
פלוגת האלוקים - רדיו קול גת

פלוגת האלוקים

תוכנית מיוחדת על הסרט "פלוגת האלוקים" עם אביטל רייכנר, יוצרת הסרט על חטיבת אלכסנדרוני, הפלוגה הדתית ו־89 הלוחמים שנפלו - ממש בעיר שלנו.

Read More

פרויקטי גמר

הקטל בכבישים - צילום מתוך אולפן רדיו קול גת

הקטל בכבישים

פרויקט הגמר של תלמידי תיכון "מאיר" בנושא - הקטל בכבישים. בהגשת עומר מלול ולידור בסטקר 

Read More